Hakkımızda

about-new

2006 yılında kurulmuş olan Createx, Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen giyim markalarına ürün geliştirme ve üretim alanında hizmet vermektedir.

Bayan dokuma alt grubu, elbise, ceket ve bluz ürünlerinde tasarım, kumaş geliştirme, imalat ve lojistik destek konularında uzmanlaşmıştır. Anlaşmalı olduğumuz farklı kapasitelerdeki üretim tesisleri sayesinde model/renk başına min 200 adet çalışılabildiği gibi yüksek adetli siparişlerde de cazip fiyat avantajları sunabilmektedir.

Createx’te yılda 2 koleksiyon hazırlanmaktadır. Bunların dışında müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirmeleri yapılmaktadır.

Createx olarak misyonumuz üretim sürecinin en başından ürünler deponuza teslim edilene kadar en yüksek kaliteli hizmeti sunabilmektir. Kadromuz bu kaliteyi sunabilmek adına konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Ürün geliştirme- Koleksiyon hazırlığı

Tasarım ekibimiz ile firmamız bünyesinde bulunan modelhanemizde yılda iki koleksiyon hazırlamaktayız. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda model geliştirme ve numunelendirme hizmeti de vermekteyiz.

Kalıp ve Serileme

Seçilen modellerin kalıpları bünyemizde bulunan modelhanemizde istenilen ölçülerde hazırlanır ve fit numuneleri dikilir. Onaylanan kalıplar bilgisayarlı kalıp sistemimizde serilenir, pastalları hazırlanır ve kesime hazır hale getirilir.

Kumaş geliştirme ve Sunum

Türkiye’nin önde gelen kumaş üreticilerinin koleksiyonlarını bir arada bulabileceğiniz showroomumuzda çok çeşitli alternatifleri bir arada sunmaktayız. Sunulan kumaşlar dışında farklı kalite ihtiyacınız olduğunda anlaşmalı fabrikalarımızda size özel kaliteler geliştirebiliriz.

Konfeksiyon

Kumaşın kesim aşamasından paket aşamasına kadar tüm süreci uzman kadromuz ile yönetmekteyiz. Kumaş tedariği, malzeme satın alma, planlama ve kalite kontrol gibi üretimin her aşamasında yüksek kalite standartlarına uygun seviyede hizmet vermekteyiz.

Yıkama

Adana’nın önde gelen yıkama fabrikalarında her türlü yıkama reçetelerini uygulamaktayız.

Lojistik

Hazırlanan ürünler yurtiçinde veya yurtdışında, hem kara hem de hava yolu ile, askılı yada kolili olarak kapınıza kadar teslim edilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

Createx Tekstil

Güzelevler mah. Mobilyacılar Sitesi
Akasya sok. No:9
Yüreğir/ Adana / TURKEY

Tel: +90 322 458 4846

Fax: +90 322 458 4838

www.createx.com.tr

info@createx.com.tr
pattiwplk